please wait, site is loading

Haberler

OVERFALL (Video Game)

Tarih:: Ağustos 22nd, 2015 | Yorum yok
OVERFALL (Video Game)

OVERFALL (Video Game)

Composer: Ali Saran
Resmi sayfa:
www.overfallthegame.com

Ön satış ve destek:
www.kickstarter.com/projects/peragames/overfall

Oyunun müzikleri hakkında:
https://www.kickstarter.com/projects/peragames/overfall/posts/1329877

 

Overfall, fantastik bir dünyada geçen sıra tabanlı bir strateji ve aksiyon oyunudur. Oyunda, kayıp krallarına ulaşmaya çalışan iki kahramanın, okyanuslarla kaplı bir diyarda geçen maceralarına tanık olacaksınız. Pek çok farklı ırktan ve kültürden oluşan bu diyarın halklarıyla tercihinize göre dostluk kuracak ya da amansızca savaşacaksınız. Adadan adadaya yolculuk ederken pek çok gizem çözecek, yeni silah-eşya ve yetenekler kazanacaksınız. Dünyayı keşfederken pek çok tehlikeyle karşılaşıp hayatta kalacak, bazen de öleceksiniz! Ölünce, tekrar başlayacaksınız. Fakat baştan başladığınızda dünya tamamen farklı olacak! Overfall dünyası her defasında rastgele bir harita oluşturuyor, bu sayede de her defasında bir öncekinden farklı bir oyun oynamış olacaksınız. Ölmeden önce açtığınız özel silah-eşya ve yetenekleri, yeni karakterlerinizle kullanıp benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Gelişmeler

Oyunun pre-alpha versiyonu Mart 2015’te GDC’de, ardından Haziran 2015’te de Steam Greenlight Konsept kısmında sergilendi ve son derece olumlu tepkiler aldı. 2015 Sonbaharı bitmeden tam halinin PC, Mac ve Linux için piyasaya sürülmesi hedefleniyor.

Özellikler

  • Keşfedilmeyi bekleyen, uçsuz bucaksız, sürekli değişen bir dünya; ve ev sahipliği yaptığı, birbirleriyle devamlı bir çatışma halinde olan farklı ırklar. Kiminle dostluk kurup, kiminle savaşacağınız sizin tercihinize kalmış!
  • Oyunda ilerledikçe açılan yeni karakterler, silahlar, eşyalar ve yetenekler.
  • Seçimlerinizin ve davranışlarınızın her zaman farklı sonuçlar doğurduğu interaktif bir olay örgüsü.
  • Zorlu ve bağımlılık yapıcı, sıra tabanlı savaş sistemi. Düşmanlarınıza karşı zafer kazanmak için strateji uygulamayı, farklı yetenekleri birbirleriyle doğru şekilde kombine etmeyi zorunlu kılan mücadeleler.
  • Klasik rogue-like oyunlarından esinlenilen, karakterlerinizin kalıcı olarak öldüğü ve dünyanın sürekli olarak değiştiği bir oyun yapısı.
  • Orjinal el çizimi birbirinden güzel ve detaylı 9 kahraman, 36 yoldaş, 160’dan fazla NPC, 100’den fazla mekan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir