please wait, site is loading

Haberler

BATTLE COMMANDERS

Tarih:: Nisan 11th, 2017 | Yorum yok
BATTLE COMMANDERS

BATTLE COMMANDERS

Müzik: Ali Saran

 

Overfall’un yapımcıları Pera Oyun gururla sunar.

Battle Commanders, tarihteki efsanevi savaş alanlarında mücadele etmek için savaşçılarını, topladığın yetenek kartları ile donattığın bir savaş komutanı simülasyonudur.

Ana Özellikler
  • Renkli ve canlı görsellerle 3’e 3 online strateji simülasyonu. Arkadaşlarınla veya daha önce tanışmadığın kişilerle grup kur ve düşman komutanlara karşı savaş stratejilerini konuştur.
  • Kütüphaneni güçlendirmek için yüzlerce yeteneği koleksiyonuna ekle. Tamamen kendi oyun tercihlerine göre, seviye atlayabilen, zamanla sana şan ve şöhret katacak yeni savaşçılar oluştur ve yeteneklerini istediğin gibi değiştir.
  • Savaş stratejisinin tam kontrolu elinde olacak. Hangi savaşçının savaş esnasında hangi göreve gideceğine ve nasıl savaşacağına sen karar vereceksin. Aynı zamanda savaşçılarını oluştururken verdiğin ultimate yeteneklerini de savaşın en kritik noktalarında hem onlara yardım etmek, hem de düşman komutanlarla başa çıkmak için kullanabilirsin.
  • Klasikleşmiş MOBA yönlerini yepyeni ve taze bir şekilde tecrübe edeceksin. Yüksek-fantazi-rol-yapma elementleri, karakter sınıfları, yetenekler, savaş alanları, arenalar, haritalar, görevler ve taktiksel derinliklerin hepsi mevcut.
  • Devamlı olarak yeni yetenekler, savaş alanları, karakter sınıfları ve etkinlikler ve daha fazlasıyla güncellenen bir oyun Battle Commander.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir